Wyszukaj w sklepie

Adam Strycharczuk

Instagram: @adam_strycharczuk   I   TikTok: @adam.strycharczuk

Urodziłem się 9 czerwca 1990 roku. Syn taksówkarza. Od małego ciągany na lumpy przez mamę, ale sam zapałałem do nich miłością dopiero w ostatnich latach. Szukam rzeczy, które inni skazali na porażkę i wyglądam w nich znośnie. Trochę jak Twój ojciec w latach 90-tych.

Z wykształcenia europeista, z zamiłowania komediant. Zjadłem zęby na YouTube, tworząc od 2013 roku z Jankiem Frączkiem kanał "Na Pełnej". Zrobiliśmy kilkadziesiąt parodii muzycznych, które odtworzono prawie 100 milionów razy. Potem wygrałem program "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" i zostałem jurorem programu na kolejne dwie edycje. Pajacowałem też w innych programach i nawet miałem zespół muzyczny.

Teraz chciałbym zaszczepić w ludziach zamiłowanie do rzeczy z drugiej ręki. Myślę, że wszystko, co najpiękniejsze i najbardziej trwałe już powstało. W lumpach czuję się jak ryba w wodzie. Zapraszam Was do zakupu mojego e-booka, także w wersji audio. To rozszerzenie mojej działalności w social mediach o extra materiały, których tam nie znajdziecie.

Pozdrawiam, Adam Strycharczuk