Wyszukaj w sklepie

Wysyłka   

PRODUKTY ELEKTRONICZNE - ebook, audiobook, ebook + audiobook

Wszystkie produkty dostępne w tej kategorii wysyłane są na podany podczas składania zamówienia adres e-mail w formie elektronicznej w ciągu maksymalnie 24h od zakupu. Ebook "Pochowajcie mnie w ortalionie, czyli o lumpeksach słów kilka" to 60-stronnicowy plik PDF wraz ze zdjęciami, natomiast wersja audiobook jest ponad godzinnym słuchowiskiem w formacie mp3.

W przypadku braku otrzymania plików, sprawdź folder SPAM w swojej skrzynce. Jeśli nadal nie możesz go odnaleźć, skontaktuj się ze mną pod adresem adam@cosielumpisz.com podając swój numer zamówienia.

PRODUKTY FIZYCZNE - eko-torby

Paczkomat Inpost - 14,00 PLN. Dostawa do wybranego punktu odbioru na terenie Polski. Czas dostarczenia 1-3 dni robocze.

✔ Kurier Pocztex - 14,00 PLN. Dostawa pod wskazany adres na terenie Polski. Czas dostarczenia 1-3 dni robocze.

Zwroty   

Ze względu na elektroniczny charakter publikacji ebooka, audiobooka oraz zestawu ebook + audiobook nie podlegają one zwrotom. Natomiast w przypadku eko-toreb sklep cosielumpisz.com gwarantuje możliwość zwrotu i wymiany towaru (jeśli np. torba posiada wady). Można tego dokonać w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki. Podanie powodu zwrotu nie jest konieczne. Pamiętaj jedynie, że zwracane produkty nie mogę być używane, zabrudzone, ani uszkodzone oraz że koszt przesylki zwrotnej ponosisz Ty.

1. Zapakuj i zabezpiecz starannie towar, który chcesz zwrócić/wymienić. 

2. Dołącz dowolną karteczkę z danymi, po których będziemy mogli rozpoznać Twoje zamówienie - numer zamówienia i/lub imię i nazwisko osoby zamawiającej oraz numer konta, na które mamy przelać wpłaconą kwotę oraz imię i nazwisko jego właściciela.

3. Zaadresuj przesyłkę na dane i wyślij dowolną formą dostawy: ADAM STRYCHARCZUK, ul. Tuchlińska 6/53, 02-695 Warszawa. Możesz również nadać zwrot do punktu Paczkomat WAW09A, adres: adam@cosielumpisz.com, numer telefonu: 696 301 775.

4. Rozpatrzenie zwrotu nastąpi w ciągu maksymalnie 14 dni od dnia odebrania przesyłki.

5. Wymieniony towar zostanie nadany w ciągu 1-2 dni roboczych na adres/punkt odbioru podany w zamówieniu. Jeśli w tej kwestii nastąpiła zmiana, poinformuj  nas mailowo lub w informacji dołączonej do przesyłki zwrotnej.

 Płatności

Zamówienie można opłacić przelewami natychmiastowymi (w tym BLIK) realizowanymi przez AutoPay S.A., przelewem tradycyjnym na konto wskazane w mailu po złożeniu zamówienia oraz poprzez PayPal.